Bezpečnostné vložky EVVA

Výhody systému MCS

Odolnosť voči 3D tlači

Pre zložito štruktúrované uzamykacie systémy

Veľmi silná ochrana proti vlámaniu

Platnosť patentov až do roku 2035

MCS. 100% ochrana proti kopírovaniu

Dokonalé technické zabezpečenie

Vďaka svetovo unikátnemu zabezpečeniu systémom MCS si môžu prevádzkovatelia uzamykacích systémov MCS užívať pocit bezstarostnosti. Ten je daný nielen tým, že kľúče sú 100% chránené proti neoprávnenému kopírovaniu, ale aj obrovskou silou systému MCS. Už pri plánovaní uzamykacieho systému možno vypočítať potrebné rezervy. To znamená, že váš objekt môže stále rásť a systém MCS porastie s ním.

Výhody systému 4KS

Odolnosť a extrémne dlhá životnosť

Pre zložito štrukturovaný uzamykací systém

Technológia bez pružín

4KS. Stabilnejší, silnejší, bezpečnejší

Skvelé zabezpečenie i v tých nejnáročnejších podmienkach

Vrámci systému 4KS prebieha neustálý vývoj našeho osvedčeného systému kriviek. Systém 4KS je ešte stabilnejší, silnejší a bezpečnejší. Vďaka novému tvaru sú kľúče stabilnejšie, kompaktnejšie a ergonomickejšie. A s novou ochranou proti odvrtaniu dosiahol systém 4KS najvyššiu bezpečnostnú triedu podľa normy EN-1303:2015. Čo zostalo rovnaké? Systém 4KS je aj naďalej spoľahlivé riešenie do tých najnáročnejších podmienok.

Výhody systému ICS

Vyššia ochrana proti neoprávnenému kopírovaniu

Pre zložito štrukturované uzamykacie systémy

Veľmi silná ochrana proti vlámaniu

Platnosť patentu až do roku 2029

ICS. Silný a spoľahlivý

Pohodlné zabezpečenie

Medzi výhody systému ICS patrí nielen vyšší komfort používania, ale tiež možnosť plánovania, ochrany investície, robusnosť a dlhá životnosť. ICS je stabilný systém s obojstrannými kľúčami, ktorý je natoľko silný, že už pri plánovaní možno zohľadniť dostatočné rezervy v uzamykacom systéme. O jeho kvalitách sa môžete presvedčiť v kancelárskych budovách, školách i študentských internátoch.

Výhody systému EPS

Jeden klúč od všetkých dverí

Pre prehľadne štrukturované uzamykacie systémy

Rychlá montáž vďaka modulovej konštrukcii

Platnosť patentu do roku 2027

EPS. To nejlepšie zo stavítkových systémov

Zabezpečenie preverené niekoľkými generáciami

Systém EPS spoľahlivo ochráni rodinné domy, ale jeho prednosti vyniknú tiež u jasne štrukturovaných uzamykacích systémoch. Preto sa systém EPS často používá v kancelárských budovách, gastronomických zariadeniach alebo obytných budovách. Cylindrická vložka EPS je úspěšným výsledkom nepretržitého zdokonaľovania osvedčených systémov stavítek používaných spoločnosťou EVVA. vďaka vysokému uživateľskému komfortu a dlhej životnosti je tento systém ten najlepší zo stavítkových systémov.

Výhody systému FPS

Jeden kľúč od všetkých dverí

Pre jednoducho štrukturované uzamykacie systémy

Značková kvalita

Platnosť patentu do roku 2026

FPS. Značková kvalita za najlepšiu cenu

Funkčné riešenie zabezpečenia

Systém FPS ponúka jednoduché, spoľahlivé a komfortné zabezpečenie. Systém FPS možno použiť v menších, jednoducho štrukturovaných uzamykacích systémoch. Prečo zvoliť uzamykací systém? Pretože k otevreniu všetkých dverí – vchodových, bytových, pivničných alebo napríklad dvierok poštovej schránky – vám postačí jediný klúč. Klúč FPS je k dostaniu tiež v dizajnovom prevedení v niekoľkých rôznych farbách.

Bezpečnostné vložky EVVA